Solidarność Wielkopolska - Ewa & Przyjaciele
Ewa & Przyjaciele
Niedziela 11 października 2015
fot. Eksponaty w przypominają o największych aferach rządów PO-PSL

W niedzielę 11 października PiS wystartowało z nową akcją, która będzie przypominać o aferach Platformy. Beata Szydło otworzyła w Warszawie restaurację „Ewa i Przyjaciele”. To miejsce zbudowane przez sztab PiS i przypominające Muzeum Zgody z kampanii prezydenckiej. W poniedziałek ma zostać uruchomiona kolejna odsłona całej akcji, uznawana przez sztabowców PiS za jedną z kluczowych w całej kampanii parlamentarnej.

PiS przypomni o aferach z 8 lat rządów PO-PSL i wyeksponuje wszystkich „politycznych przyjaciół” Ewy Kopacz zaczynając od Mirosława Drzewieckiego i Zbigniewa Chlebowskiego. Cała akcja ma być prowadzona z większym rozmachem niż Bronkomarket i Muzeum Zgody z wiosennej kampanii.

- To jest symbol tych rządów. Uczestniczyli w tych aferach politycy związani z obecnym układem władzy. To był skok na kasę, to było „kręcenie lodów”. Po to, by w szemrany sposób dorobić się kosztem państwa. Czas z tym skończyć – mówiła Beata Szydło kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na premiera otwierając restaurację w Warszawie przy ul. Miodowej 23.

 

Aby zapoznać się z długą listą wydarzeń, które miały miejsce przez ostatnie 8 lat, a których ostatnio zapominamy wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło „afery PO”.

Za: niezalezna.pl