Solidarność Wielkopolska - Krajowa Sekcja Młodych w 2020 roku
Krajowa Sekcja Młodych w 2020 roku
Wtorek 16 lutego 2021

W NSZZ Solidarność prężnie rozwija się Krajowa Sekcja Młodych, która postanowiła na łamach „Tygodnika Solidarność” pochwalić się swoją działalności w trudnym, naznaczonym przez pandemię koronawirusa rokiem 2020.

„Rok 2020 nie był łatwy dla nikogo z nas. Ogłoszenie pandemii COVID19 miało wpływ na wiele aspektów życia ludzi, przedsiębiorstw czy instytucji publicznych. Większość czynności związanych z życiem codziennym, nauką, działalnością gospodarczą przeniosła się do świata online, aby sprostać nowej rzeczywistości.

Przed pandemią prowadziliśmy działalność Krajowej Sekcji Młodych  głównie „w realu”: spotkania w regionach, szkolenia, nawiązywanie współpracy z różnymi podmiotami. Zmiana zakresu działania była dla  naszego zespołu sporym wyzwaniem, ale mimo tych przeciwności możemy zaliczyć miniony rok do udanych i pełnych różnych aktywności”.

O tym co udało się w ubiegłym roku zorganizować i o ambitnych planach Sekcji Młodych na 2021 r. można przeczytać w „Tygodniku Solidarność” 5/2021 a także na fb:  www.facebook.com/sekcjamlodychwlkp.