Solidarność Wielkopolska - Potrzebna pilna pomoc
Potrzebna pilna pomoc
Poniedziałek 26 października 2020
fot. Zrzutka.pl

Koleżanki i Koledzy

Nasz przyjaciel Paweł na tegorocznym urlopie letnim wybrał się ze swoją narzeczoną, motocyklem do swojego brata mieszkającego w Niemczech.
Mogłoby się wydawać, że to wymarzone wakacje. Paweł wraz ze swoim bratem wybrali się na przejażdżkę swoimi motocyklami, z której póki co wrócił tylko jeden z nich. Niestety na łuku drogi coś poszło nie tak i Paweł uległ ciężkiemu wypadkowi. Został przetransportowany helikopterem do szpitala gdzie niemalże od razu przeszedł ponad 10-cio godzinną operację. W kolejnych dniach szereg następnych skomplikowanych operacji.

Paweł miał między innymi pęknięte żebra, wielomiejscowe złamanie miednicy, uraz barku który wymagał rekonstrukcji, klejone obojczyki, wstawione sztuczne łopatki oraz sześć kolejnych operacji spowodowanych zakażeniem krwi. Największy problem jest z prawą ręką, w której prawie nie ma czucia.

Mimo ubezpieczenia i ciągłego pobytu w niemieckim szpitalu już zaczynają napływać rachunki między innymi za transport między szpitalami lub za sprzęt potrzebny do leczenia i rehabilitacji a to dopiero początek.

Bardzo prosimy o wsparcie, pomoc  finansową dla Naszego kolegi. Musimy zrobić wszystko co możliwe, aby Paweł funkcjonował w życiu jak przed wypadkiem i powrócił do pracy.

Bądźmy w tych trudnych czasach SOLIDARNI - pomóżmy Pawłowi dokonując wpłat za pomocą strony: https://zrzutka.pl/ak8twg

Komisja Zakładowa NSSZ „Solidarność" w Solaris Bus&Coach Sp.z o.o.

Za:solaris.solidarnoscwielkopolska.pl