Solidarność Wielkopolska - Turniej na rocznicę
Turniej na rocznicę
Poniedziałek 23 grudnia 2013

Zwycięzcą II Turnieju Piłkarskiego rozegranego 14 grudnia br. w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego został zespół ITM Baza Poznańska. W meczu finałowym pokonał zeszłorocznego zdobywcę pierwszego miejsca Ratmedyk „Solidarność” Piła. Brązowe medale trafiły do zawodników VW-Odlewnia Poznań, którzy w małym finale wysoko pokonali Apatora Powogaz 5:0. W turnieju uczestniczyło 9 drużyn.

Puchary, medale i nagrody najlepszym drużynom i zawodnikom wręczał przewodniczący wielkopolskiej „Solidarności” Jarosław Lange.

Najlepsze trzy drużyny otrzymały talony na sprzęt sportowy do wykorzystania w TIFO: ITM Baza Poznańska - 500 zł, Ratmedyk „Solidarność” Piła - 300 zł, a VW-Odlewnia Poznań - 200 zł.

Najlepszym strzelcem turnieju był zdobywca dziewięciu bramek Rafał Kubiak (VOX Team Czarnków), najlepszym bramkarzem Mateusz Kaczmarek (Ratmedyk „Solidarność” Piła), a najlepszym piłkarzem Michał Wyrwa (4Fun Team).