Solidarność Wielkopolska - razemsilniejsi.org
razemsilniejsi.org
Poniedziałek 27 lipca 2020

1 lipca 2020 r. u globalnego lidera outsourcingu contact center #Teleperformance Teleperformance Poland został zarejestrowany związek zawodowy NSZZ „Solidarność” - Razem Silniejsi.

Rozeszło to się echem we wszystkich zakątkach świata, bo zarówno do pracodawcy, jak i liderów związku wpływają listy gratulacyjne m.in. od 19 organizacji zrzeszających pracowników Teleperformance na całym świecie! To pokazuje, jak wielką siłą jest związek zawodowy, a jego filarem są wspaniali ludzie i wsparcie!

Ciekawostką jest to, że pracownicy się zorganizowali podczas #pracyzdalnej! Niesamowite!

razemsilniejsi.org

 

facebook.com/sekcjamlodychwlkp

 

*****

Razem silniejsi - jesteśmy nowoczesną organizacją związkową NSZZ „Solidarność" w międzynarodowej korporacji Teleperformance z filiami w Polsce!

Dostrzegamy pilną potrzebę nawiązania dialogu społecznego w naszej firmie. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się działać razem, by poprawić warunki pracy oraz pilnować przestrzegania fundamentalnych praw pracowniczych.

Jesteśmy afiliantami globalnej organizacji UNI Global Union -federacji związkowej zrzeszającej krajowe i regionalne związki zawodowe z branży m.in. contact center na całym świecie!

kontakt@razemsilniejsi.org

Przewodniczący Krzysztof Mazurek - 605 332 323
Sekretarz Patrycja Stolarz - 518 503 539