Solidarność Wielkopolska - Taniej z „Tygodnikiem Solidarność” - Książka o Justynie
Taniej z „Tygodnikiem Solidarność” - Książka o Justynie
Niedziela 12 lutego 2012

„Bieg życia Justyny” to pierwsza na świecie biografia multimedalistki olimpijskiej Justyny Kowalczyk. Książka dokumentuje osiągnięcia polskiej królowej nart, stwarza również niepowtarzalną okazję bliższego jej poznania. Na zdjęciach – w większości dotąd nie znanych – widzimy dzieciństwo i lata szkolne Justyny, trudy treningu i radość po wygranych zawodach, a także wspaniałe scenerie, w jakich odbywają się biegi narciarskie.

Fotografiom towarzyszą teksty dwóch dziennikarzy sportowych, Adama Sosnowskiego i Andrzeja Stanowskiego, którzy opisują bieg życia mistrzyni od najmłodszych lat w Kasinie Wielkiej poprzez wszystkie najważniejsze etapy jej kariery sportowej –  pierwszą wygraną w Estonii, brązowy medal w Turynie, mistrzostwa świata w Libercu, po historyczne sukcesy w kanadyjskim Vancouver. Dramat i szczęście, wyczerpanie i nagroda, bardzo często chodzą w sporcie parami. W tym albumie widzimy Justynę przeżywającą wszystkie te skrajne emocje. Rysuje nam się pełny obraz sportsmenki, jej wytrwałości, talentu, samozaparcia, zdecydowania, wyjątkowej pracowitości, odporności na ból, mocnego charakteru.

To piękne albumowe wydawnictwo kupimy w super cenie: 39 zł + 5% VAT (zamiast 72,45 zł). Tylko dla czytelników „Tygodnika Solidarność”!

***

Zamówienia można składać telefonicznie: 12/2603290, 12/2545621 lub przez księgarnię internetową: www.bialykryk.pl,  e-mail: handlowy@bialykruk.pl – powołując się na „Tygodnik Solidarność”.